PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163598}

Kroniki Spiderwick

The Spiderwick Chronicles
6,7 26 721
ocen
6,7 10 1 26721
7,0 4
oceny krytyków
Kroniki Spiderwick
powrót do forum filmu Kroniki Spiderwick

Wiedziałem że to jest film skierowany głównie dla młodzieży, ale liczyłem na coś bardziej klimatycznego i wciągającego, a z każdą minutą było gorzej;/

Film przypomina "Artura i miminki", myślałem że czeka mnie ciekawa historyjka dobrze skręcona, a tu na samym początku WoW i dalej już nudy.

Wszystko opierało się na zdobyciu przez gobliny księgi (w zasadzie nie wiadomo co w niej takiego odkrywczego było?).
Nie chce tu walić spoilera, nawet mi się nie chce, ale zapewne każdy starszy widz się ze mną zgodzi że film bez błysku, polotu, a było z czego kręcić i nie ważne że film bardziej lub mniej przypominał by w.w film (miminki).

ocenił(a) film na 9
krisimovie

Czytałem wszystkie części książki, ale na filmie się nie zawiodłem, może faktycznie jest skierowany do młodzieży i dlatego ci się nie spodobał :)

użytkownik usunięty
krisimovie

Podobnie z tą różnicą, że początkowych wrażeń nie określiłabym jako żadne "Wow", a co najwyżej jako "Ciekawie się zapowiada". Potem już smutek.

ocenił(a) film na 5

Sama jednak przyznajesz, ze początek był obiecujący, zwłaszcza jeśli ktoś lubi takie magiczne klimaty... niestety im dalej, tym gorzej, szkoda.

użytkownik usunięty
krisimovie

Tylko początek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones